Ústřední melodie Aktů X
X-files theme (x-files.mp3) (3.13MB)
X-files theme
 

The truth is out there

 

Osamělí střelci

Vytvořeno 05.09.2010 13:41:34 | Poslední změna 05.09.2010 13:46:11
Tři, dalo by se říct podivíni, kteří se zajímali o stejné úkazy jako Mulder.Mnohokrát mu také pomohli.Vydávali časopis Lone Gunnmen, který o těchto jevech informoval.

Melvin Frohike se narodil roku 1953 v Pontiacu, v Michiganu. S Langlym a Byersem se poprvé setkal na výstavě moderních elektronických zařízení v Baltimoru v roce 1989 (Unusual Suspects). Frohike byl expertem na práci s fotografií, byl nejmenším z trojice, měl skutečně unikátní styl oblékání a velmi ho přitahovala agentka Scullyová (po jejím únosu jí do nemocnice dokonce donesl květiny).

John Fitzgerald Byers se narodil 22. listopadu 1963, v den, kdy byl zavražděn prezident John F. Kennedy. Vyrůstal ve Sterlingu ve Virginii a rodiče se rozhodli, že ho pojmenují po padlém prezidentovi. Vždy si oblékal levnější obleky a byl velmi zaujat Suzanne Modeskiovou, kterou potkal v květnu 1989, stejně jako dva své nejlepší přátele (Unusual Suspects, Three of a Kind). Podobně jako Langly byl expertem přes informační systémy.

Richard Langly se narodil v roce 1968 v Saltville v Nebrasce. Exceloval v hackování a programování a měl také typický styl oblékání (vždy nosil punková trička a džíny). Byl pravděpodobně nejparanoidnějším členem skupiny, nahrával všechny příchozí telefonní hovory, včetně těch od Muldera.

Tyto postavy se dočkaly vlastního spin-offu, bohužel ne moc úspěšného a u nás nikdy nevysílaného.Zemřeli v roce 2002, kdy hrdinně padli za to, aby nezemřeli další lidé.